perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fajtor në greqisht

Fjalë: fajtor (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (4): εγκληματίας, ένοχος, δράστης, συγγραφέας
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek fajtor, ti je fajtore, meda fajtor, fajtori chat, fajtor pa zemer, fajtor pa faj, fajtor në greqisht, εγκληματίας në shqip
fajtor në greqisht