perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fillim në greqisht

Fjalë: fillim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): αρχή, έναρξη
Vlerësim:
(4.3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek fillim, filma me titra shqip, film streaming ita, film streaming, film shqip, film senza limiti, fillim në greqisht, αρχή në shqip
fillim në greqisht