perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitoj në greqisht

Fjalë: fitoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (5): κερδίζω, νικώ, αξίζω, κατακτώ, αποκτώ
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek fitoj, fitoj në greqisht, κερδίζω në shqip
fitoj në greqisht

Fjalë të ngjashme

dje si sokole gjemb ariu noizy mysafir