perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fitore në greqisht

Fjalë: fitore (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): θρίαμβος, νίκη
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek fitore, fitore shala, fitore rexhepi, fitore rexhaj, fitore pacolli, fitore jaha, fitore në greqisht, θρίαμβος në shqip
fitore në greqisht