perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

flas në greqisht

Fjalë: flas (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (3): μιλώ, φλυαρώ, κουβεντιάζω
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek flas, flashtool, flashscores mobile, flashscore, flashget, flash scores football, flas në greqisht, μιλώ në shqip
flas në greqisht