perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

flutur në greqisht

Fjalë: flutur (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): πεταλούδα
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek flutur, flutur troshani, flutur suceava, flutur sorin, flutur gheorghe, flutur flutur per hava, flutur në greqisht, πεταλούδα në shqip
flutur në greqisht