perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fortesë në greqisht

Fjalë: fortesë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): οχυρό, φρούριο
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek fortesë, fortesë në greqisht, οχυρό në shqip
fortesë në greqisht