perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fuçi në greqisht

Fjalë: fuçi (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): βαρέλι
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek fuçi, fuçi në greqisht, βαρέλι në shqip
fuçi në greqisht

Fjalë të ngjashme

pull up bar