perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

fund në greqisht

Fjalë: fund (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (12): αντικειμενικός, γκολ, σκοπός, στόχος, τέλος, έδαφος, πάτος, ουρά, βάθρο, βάση, γη, συμπέρασμα
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek fund, fundraising ideas, fundraising, fundraiser, fund vjeshte ismail kadare, fund of funds, fund në greqisht, αντικειμενικός në shqip
fund në greqisht