perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gisht në greqisht

Fjalë: gisht (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): δάκτυλο
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek gisht, gisht në greqisht, δάκτυλο në shqip
gisht në greqisht