perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjarpër në greqisht

Fjalë: gjarpër (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): φίδι, οχιά
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek gjarpër, gjarpër në greqisht, φίδι në shqip
gjarpër në greqisht