perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjashtëdhjetë në greqisht

Fjalë: gjashtëdhjetë (numri i letrave: 13)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): εξήντα
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek gjashtëdhjetë, gjashtëdhjetë në greqisht, εξήντα në shqip
gjashtëdhjetë në greqisht