perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjel në greqisht

Fjalë: gjel (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): κόκορας
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek gjel, gjel me pershesh, gjel i mbushur, gjel deti me pershesh, gjel deti me patate, gjel deti me oriz, gjel në greqisht, κόκορας në shqip
gjel në greqisht