perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gjyshe në greqisht

Fjalë: gjyshe (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): γιαγιά
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek gjyshe, qumili gjyshe, gjyshe te dua, gjyshe pronunciation, gjyshe mori gjyshe, gjyshe me mungon, gjyshe në greqisht, γιαγιά në shqip
gjyshe në greqisht