perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

grua në greqisht

Fjalë: grua (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (3): γυναίκα, θηλυκός, σύζυγος
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek grua, grua torre, grua shtatzane ne enderr, grua portico, grua orquilla, grua in english, grua në greqisht, γυναίκα në shqip
grua në greqisht

Fjalë të ngjashme

ngjarje nga jeta paqe me veten