perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

gumëzhin në greqisht

Fjalë: gumëzhin (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): βουίζω
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek gumëzhin, gumëzhin në greqisht, βουίζω në shqip
gumëzhin në greqisht