perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hedh në greqisht

Fjalë: hedh (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): πετώ, ρίχνω
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek hedh, hedh ́s hästsport, hedh report, hedh mep, hedh foshnjen nga materniteti, hedh foshnjen nga dritarja, hedh në greqisht, πετώ në shqip
hedh në greqisht

Fjalë të ngjashme

pyetje dhe pergjigje