perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hije në greqisht

Fjalë: hije (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): σουρούπωμα
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek hije, hike the gamer, hijet van, hijet qe mbeten pas, hijet for sale, hijet e nates, hije në greqisht, σουρούπωμα në shqip
hije në greqisht

Fjalë të ngjashme

piknik 72 chord breg fusion