perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

hollë në greqisht

Fjalë: hollë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (6): αίθριος, αραιός, ισχνός, λεπτός, φτωχός, πλαδαρός
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek hollë, hollë në greqisht, αίθριος në shqip
hollë në greqisht