perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

huaj në greqisht

Fjalë: huaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): δανείζομαι, δανείζω
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek huaj, hauz khas village, dhendri i huaj, huaj në greqisht, δανείζομαι në shqip
huaj në greqisht