perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

humbas në greqisht

Fjalë: humbas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): χάνω
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek humbas, humbas_locked, humbas ug, humbas snl, humbas ruc, humbas roskilde, humbas në greqisht, χάνω në shqip
humbas në greqisht

Fjalë të ngjashme

morr sharp laj d boss një anekdotë