perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

individual në greqisht

Fjalë: individual (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): ενικός
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek individual, individual taxpayer identification number, individual tax rates, individual rights, individual retirement account, individual mandate, individual në greqisht, ενικός në shqip
individual në greqisht

Fjalë të ngjashme

tavan bogd vaj argani