perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

industri në greqisht

Fjalë: industri (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): βιομηχανία
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek industri, industri rumahan, industri rumah tangga, industri newtown, industri manufaktur, industri kreatif, industri në greqisht, βιομηχανία në shqip
industri në greqisht

Fjalë të ngjashme

fal bak para vdekjes albert kamy