perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

jo në greqisht

Fjalë: jo (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): δεν, όχι
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek jo, jojo, jo vetem mode, jo vetem kafe 2014, jo vetem kafe, jo vetem fjale, jo në greqisht, δεν në shqip
jo në greqisht