perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

këtu në greqisht

Fjalë: këtu (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): εδώ
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek këtu, këtu në greqisht, εδώ në shqip
këtu në greqisht