perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kafshoj në greqisht

Fjalë: kafshoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): δαγκώνω, δάγκωμα
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek kafshoj, kafshoj në greqisht, δαγκώνω në shqip
kafshoj në greqisht