perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

keq në greqisht

Fjalë: keq (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (4): άρρωστος, κακός, βλάπτω, άσχημος
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek keq, keq ushqyerja ne shqiperi, keq ushqyerja e adoleshenteve, keq ushqyerja, keq units, keq of fescn2+, keq në greqisht, άρρωστος në shqip
keq në greqisht