perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

klimë në greqisht

Fjalë: klimë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): κλίμα
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek klimë, klimë në greqisht, κλίμα në shqip
klimë në greqisht