perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në greqisht

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): κεφάλι, επικεφαλίδα
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek kokë, kokë në greqisht, κεφάλι në shqip
kokë në greqisht