perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

komandoj në greqisht

Fjalë: komandoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (4): αποδεικνύω, επιχειρηματολογώ, κάνω, εντολή
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek komandoj, komandoj në greqisht, αποδεικνύω në shqip
komandoj në greqisht

Fjalë të ngjashme

ngee ann poly courses