perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në greqisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): κουμπί, προφορά
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek kopsë, kopsë në greqisht, κουμπί në shqip
kopsë në greqisht