perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahasoj në greqisht

Fjalë: krahasoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): παραβάλλω
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek krahasoj, krahasoj në greqisht, παραβάλλω në shqip
krahasoj në greqisht