perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahinë në greqisht

Fjalë: krahinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (4): έδαφος, περιοχή, περιφέρεια, ζώνη
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek krahinë, krahinë në greqisht, έδαφος në shqip
krahinë në greqisht