perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryesor në greqisht

Fjalë: kryesor (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (6): γενικός, καρδινάλιος, κεντρικός, κυριότερος, πρωταρχικός, στρατηγός
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek kryesor, shqyrtimi kryesor, projekti kryesor, portali kryesor, libri kryesor, lajmi kryesor, kryesor në greqisht, γενικός në shqip
kryesor në greqisht