perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kthej në greqisht

Fjalë: kthej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): περιστρέφομαι, στρίβω
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek kthej, kthej në greqisht, περιστρέφομαι në shqip
kthej në greqisht