perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ku në greqisht

Fjalë: ku (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): όπου, πού
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek ku, ku shtrihet shqiperia sot, ku shtrihet shqiperia, ku ma ke, ku leuven, ku klux klan, ku në greqisht, όπου në shqip
ku në greqisht

Fjalë të ngjashme

vesh brentwood kufi generator