perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kundërshtar në greqisht

Fjalë: kundërshtar (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): αντίπαλος, εχθρός
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek kundërshtar, kundërshtar në greqisht, αντίπαλος në shqip
kundërshtar në greqisht

Fjalë të ngjashme

bike games degë amoblamientos