perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushtrim në greqisht

Fjalë: kushtrim (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (5): συναγερμός, πανικός, ανησυχία, δέος, φόβος
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek kushtrim, kushtrim xhakli, kushtrim shala, kushtrim sadiku, kushtrim qerimi, kushtrim mushica, kushtrim në greqisht, συναγερμός në shqip
kushtrim në greqisht