perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

laj në greqisht

Fjalë: laj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (3): πλένω, πλύνω, ραντίζω
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek laj, laj wood products, laj tsawb, laj sierra leone, laj marketing philippines, laj laj laj, laj në greqisht, πλένω në shqip
laj në greqisht