perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lehtë në greqisht

Fjalë: lehtë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (5): ελαφρύς, απρόσεκτος, επιπόλαιος, άνετος, εύκολος
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek lehtë, lehtë në greqisht, ελαφρύς në shqip
lehtë në greqisht