perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në greqisht

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (3): επιτρέπω, αφήνω, διευκολύνω
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek lejoj, lejoj në greqisht, επιτρέπω në shqip
lejoj në greqisht