perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

libër në greqisht

Fjalë: libër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (1): βιβλίο
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek libër, libër për fëmijë, libër mësuesi, libër leximi, e-libër, libër në greqisht, βιβλίο në shqip
libër në greqisht