perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lidhje në greqisht

Fjalë: lidhje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (8): αλυσίδα, δεσμά, δεσμός, καδένα, σύνδεσμος, ένωση, ομοσπονδία, σχέση
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek lidhje, lidhje serioze, lidhje sekrete, lidhje online, lidhje martesore, lidhje librash, lidhje në greqisht, αλυσίδα në shqip
lidhje në greqisht