perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liri në greqisht

Fjalë: liri (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (4): ανεξαρτησία, αυτονομία, ελευθερία, άνεση
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek liri, liri tufit, liri shitit, liri rasha, liri ketit, liri gero, liri në greqisht, ανεξαρτησία në shqip
liri në greqisht