perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në greqisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): λαμπρός, μεγάλος
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek madhështor, madhështor në greqisht, λαμπρός në shqip
madhështor në greqisht