perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

majë në greqisht

Fjalë: majë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (6): ουρά, τέλος, αέτωμα, ακμή, κορυφή, αιχμή
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek majë, majë në greqisht, ουρά në shqip
majë në greqisht