perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mallëngjim në greqisht

Fjalë: mallëngjim (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (4): συναίσθημα, αίσθημα, στοργή, συγκίνηση
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek mallëngjim, mallëngjim në greqisht, συναίσθημα në shqip
mallëngjim në greqisht

Fjalë të ngjashme

te kuptoj plan shtepie mi pecado