perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbledhje në greqisht

Fjalë: mbledhje (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (3): έτσι, ομήγυρη, συνέλευση
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek mbledhje, mbledhje zbritje pjestim shumezimi, mbledhje zbritje, mbledhje qeverie, mbledhje pune, mbledhje prinderore, mbledhje në greqisht, έτσι në shqip
mbledhje në greqisht

Fjalë të ngjashme

tokë ne shitje