perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbretëreshë në greqisht

Fjalë: mbretëreshë (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (2): βασίλισσα, κυρία
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek mbretëreshë, mbretëreshë në greqisht, βασίλισσα në shqip
mbretëreshë në greqisht