perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbuloj në greqisht

Fjalë: mbuloj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-grek
Përkthime (4): κρύβομαι, κρύβω, καλύπτω, τυλίγω
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: grek mbuloj, mbuloj në greqisht, κρύβομαι në shqip
mbuloj në greqisht